Čím se lišíme?

Dodávka a výkup elektřiny z Vašeho solárního sytému za férovou cenu

24/7 hlídač

Sledujeme, co důležitého se u Vás na elektrárně děje. Pokud se nám něco nezdá nebo by jsme Vám chtěli něco doporučit,  obratem Vás kontaktujeme.

Výpadek ve veřejné síti  Vás nepřekvapí, často o něm nebudete ani vědět

Nechcete mít zálohovanou doma jen jednu či více zásuvek. Zazálohujeme Vám vše, co si vyberete, klidně celý dům.

Ve chvílích kdy do vašeho domu nebude proudit elektřina z veřejné sítě bude solární systém schopen dodávat energii až do vybití baterií což může být například prodloužení doby mrazení mrazáku či provzdušňování akvárií v řádu i desítek hodin. A to už zase může svítit sluníčko a dobíjet baterie.

Díky bateriím a on-line informaci ze systému, máte dostatek času na přijmutí opatření vedoucí k „odvrácení pohromy“.

Neslibujeme konkrétní rok návratnosti, slibujeme investici do budoucnosti

Při úvaze nad investicí do solárního systému není třeba sedět s kalkulačkou v ruce a počítat, kdy se mi vložené peníze takzvaně „vrátí“. Řada firem lidem slibuje konkrétní dobu v letech, ale v dnešní nejisté době počítat s jistotami ohledně cen elektřiny a jejich dlouhodobého vývoje v podstatě nejde. Takové firmy chtějí hlavně nyní inkasovat peníze a do budoucna mohou vytvářet zástupy nespokojených zákazníků. Náš pohled  je jiný – nabízíme investici do budoucnosti. Životnost dnešních panelů je minimálně cca 30-40 let, u baterií lze počítat 15-20 let i více, a tak Vám bude spojení fotovoltaiky a baterie:

snižovat účet za elektřinu,
– poskytne určitou nezávislost,
– jistotu dodávky elektrické energie v případě výpadku,
– a navíc mi sníží náklady na provoz moderního ekologického automobilu
.

Realizujete investici se stabilním přínosem pod vaší každodenní kontrolou. Zhodnotíte vaši nemovitost a vykročíte k nezávislosti na systému. Vaši energii vám nikdo nezatíží daní stejně tak jako úspory na neodebrané elektřině. Nikdo vám není schopen danit, to co vlastním aktivním opatřením uspoříte. Hybridní fotovoltaická elektrárna je hmatatelným majetkem.

Virtuální navýšení hodnoty hlavního jističe

Špičkové odběry jsou pokrývány buď z fotovoltaiky nebo baterií nebo kombinací obou. Až špička klesne, jsou baterie dobity z fotovoltaiky nebo distribuční sítě  na stanovenou hranici stavu nabití. Baterie jsou trvalým odběrem vybíjeny jen do stanovené hranice – rezervní kapacity.

S námi jste o krok napřed

Elektroauto prostě připojíte na nabíjení a když svítí slunce, nabíjí se přímo z fotovoltaické elektrárny. Pak si „počká“ na noční tarif a v noci se dobije z nočního tarifu a ze zásoby v baterii.

Chytré řízení spotřeby

Pomůžeme Vám co nejvíce minimalizovat případné přetoky do veřejné sítě. S jejich snižováním kromě baterií pomůže i chytré řízení spotřeby elektřiny v domě. Aktivně se zapínají různé elektrické spotřebiče – vytápění, ohřev vody nebo klimatizaci – na základě požadavků uživatele a také dle aktuální výroby v solárních panelech. Navíc je možné brát v úvahu i eventuální průběh vysokého či nízkého tarifu.

Nezávazná poptávka

Rádi byste se dozvěděli více o našem řešení a co můžeme nabídnout zrovna Vám? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo nám zavolejte a domluvíme se na schůzce. Budeme se těšit.