O společnosti

Naší filozofií je osobní přístup ke každému zákazníkovi, profesionalita našich odborníků a techniků u každé jednotlivé instalace. Navrhneme realizaci dle Vaší individuální potřeby, bereme vždy v úvahu zdravý rozum a fyzikální zákony s cílem maximalizovat celkovou ziskovost a efektivitu zrealizovaného systému. 

Náš tým má bohaté zkušenosti s instalací FVE (marketing, vyřízení dotací, příprava projektu, instalace a doplňkové služby jako pojištění, zodpovědnost za odchylku, výkup elektřiny z OZE). Všichni naši odborníci a technici mají potřebná oprávnění, osvědčení a zkoušky pro instalaci FVE, autorizované projektování, připojování a práci na zařízeních (elektroměrových sloupcích) u všech distributorů v ČR (PREdistribuce, ČEZ Distribuce i EG.D), zpracování energetických posudků a průkazů energetických náročností budov.

Protože víme, že se jedná o dlouhodobou investici do Vaší budoucnosti, používáme výhradně komponenty a technologie schválené pro použití v EU a ČR s příslušnými certifikáty a dlouhou zárukou. Všechny námi používané  komponenty jsou schválené a registrované v seznamu pro použití v programu Nová zelená úsporám.

Nezávazná poptávka

Rádi byste se dozvěděli více o našem řešení a co můžeme nabídnout zrovna Vám? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže nebo nám zavolejte a domluvíme se na schůzce. Budeme se těšit.